Booacademy Hakkında

Dijital Dünya’yı BooAcademy ile Tanıyın

BooAcademy, internet sektöründe kariyerlerine devam eden dinamik bir ekip tarafından 2014 yılı başlarında hayata geçirildi. Performans pazarlaması, arama motoru optimizasyonu, kullanıcı deneyimi, e-ticaret, Google Analytics, MS Excel, Google Ads, ödeme sistemleri gibi internet sektörünün temel taşları olarak nitelendirilebilecek alanlarında uzmanlaşan ekip, sektördeki birikimini daha fazla kişiye aktarabilmek amacıyla BooAcademy markası altında bir araya geldi.
BooAcademy’nin kuruluş amacı; insanlar için internetin bir meslek haline gelebileceği farkındalığını artırmak, onlara teorikten öte, gerçek metriklerin kullanıldığı ve yorumlandığı uygulamalı eğitimler vermek, pratik ağırlıklı ve gelişime açık bir eğitim programı ile eğitim alan kişilerin yaratıcılığını tetiklemek ve internet sektörüne yeni profesyoneller yetiştirmektir.
Kısa süre içerisinde onlarca kişi, kurum ve sivil toplum örgütüne ulaşan BooAcademy, eğitim programının kapsamını da orta vadede genişletmeyi ve şirketlerle işbirliklerini artırarak, uzman personel ihtiyaçlarının karşılanmasına destek olmayı hedeflemektedir.
Eğitim programlarımızı incelemek için tıklayınız.

Eğitim Kayıt Formu

Katılmak istediğiniz eğitim veya eğitimleri seçiniz.

[recaptcha]

Kayıt Ol