Dijital Pazarlama Eğitimi

Dijital pazarlama eğitimi kapsamında dijital pazarlamanın temellerini ve bu dijital pazarlama yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Eğitimlerimiz uygulamalı olarak yapılmakta olup, bu eğitim kapsamında dijital pazarlama alt öğeleri arasındaki sinerjiyi ve optimizasyon yöntemlerini inceliyoruz.

Dijital Pazarlama Eğitim İçeriği

Bu eğitim kapsamında bir çok soruya yanıt veriyoruz ve dijital pazarlama yöntemlerinin genel özelliklerini ve hangi durumda daha etkili olacağı ve kampanyaların nasıl kurulması gerektiği, hangi metriklere göre optimizasyon yapılması gerekliliği üzerinde duruyoruz.

 • Örneğin email marketing kampanyanızın performansı aynı zamanda remarketing kampanyanızın performansı ile de ilişkilidir.
 • Dijital pazarlama bütçenizin doğru noktasını merak mı ediyorsunuz? Sizce ayda 5.000 TL mi bütçe ayırmalısınız yoksa 50.000 TL bütçe mi ayırmalısınız?
 • Kampanyalarınızdaki KPI (Key Performance Indicator – Başarı Göstergeleri) nelerdir? Hangi metriği optimizasyonu yaparken en fazla dikkate almalısınız?
 • Facebook reklamlarındaki custom audience reklam modelini biliyor muydunuz?
 • Analytics üzerinden de remarketing yapabilecğeinizi ve Ads reklamlarının da ötesinde kullanıcılarınızın davranışlarına ve analytics metriklerine göre hedefleme yapabileceğinizi biliyor muydunuz?
 • Sizce bütçenizi Ads arama kampanyalarına mı ayırmalısınız yoksa facebook reklamlarına mı? Ya da bir kısmını Ads Arama kampanyalarına, bir kısmını Facebook reklamlarına mı?
 • Video reklamları mı vermeyi düşünüyorsunuz? Ama nasıl? En uygun bütçe ile nasıl en fazla videonuz izlenir?
 • Email marketing kampanyalarınızda 6 adet ürün satmanız gerekiyor. Daha fazla satarsanız deponuzda ürün yok, daha az satarsanız da deponuzda mal kalacak. Kaç kişiye mail göndermelisiniz?
 • Affiliate marketing (Satış Ortaklığı Reklamları) nedir biliyor musunuz? Pazarlama bütçeniz yok ama pazarlama yapmaya mı ihtiyacınız var?
 • Real Time Bidding (RTB) platformları nelerdir? Daha uygun fiyatlarla nasıl reklam verebilirsiniz?
 • İnternet sitenizin organik trafiğinin, ücretli reklam trafiğine olan oranına hiç dikkat ettiniz mi? Sizce doğru oran nedir?

Eğer bu soruların bazılarına siz de yanıt arıyorsanız o halde sizi BooAcademy Dijital Pazarlama Eğitimine davet ediyoruz. Yandaki form üzerinden bu eğitime kayıt olabilirsiniz.

Eğitimin Süresi ve Yeri

Eğitimimizin süresi 12 saattir. Bunu hafta içi iki gün boyunca organize edebileceğimiz gibi, haftasonu iki gün boyunca ya da hafta içi iş çıkış saatlerinden sonraki zamanları da kullanılarak ayarlayabilmekteyiz.

Eğitimimiz yoğunlaştırılmış kurs olarak öncelikle teorik bilgilendirme sonrasında da uygulamalı interaktif dersler şeklinde yapılmaktadır.

Bireysel eğitimlerimiz Gayrettepe’de bulunan ofisimizde yapılmaktadır. Kurumsal eğitimlerimiz, isteğe bağlı olarak kurumunuzun kendi yerinde de yapılabilmektedir.

Eğitim Kayıt Formu

Katılmak istediğiniz eğitim veya eğitimleri seçiniz.

[recaptcha]

Kayıt Ol